Dominik Wallenfels - Město v mlze

Akryl na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Rámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

68926. Město v mlze
Dražba ukončena:25.11.2021 21:56:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč