Dominik Wallenfels - Město pod zimní pokrývkou - VELKÝ FORMÁT

Akryl na plátně, 60x120 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

68823. Město pod zimní pokrývkou - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:25.11.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč