Dominik Wallenfels - Město na obzoru - VELKÝ FORMÁT

Akryl na plátně, 60x120 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

67198. Město na obzoru - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:27.10.2021 21:47:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč