Dominik Wallenfels - Lidé ve všedním dnu I.

Akryl na sololitu, 60x46 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

86901. Lidé ve všedním dnu I.
Dražba ukončena:27.11.2022 20:07:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč