Dominik Wallenfels - Lidé na provázcích

Nejdelší strana: 95 cm

Akryl na sololitu, 50x95 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

77154. Lidé na provázcích
Dražba ukončena:25.05.2022 20:29:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč