Dominik Wallenfels - Květiny

Nejdelší strana: 44 cm

Akryl na dřevěné desce, 44x43 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

85136. Květiny
Dražba ukončena:27.10.2022 20:47:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč