Dominik Wallenfels - Klaun

Akryl na sololitu, 47x50 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

93234. Klaun
Dražba ukončena:27.04.2023 21:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč