Dominik Wallenfels - Kavalír na koni

Akryl na plátně, 80x70 cm. Signováno vlevo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

96718. Kavalír na koni
Dražba ukončena:29.06.2023 23:01:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč