Dominik Wallenfels

61068. Karibský flair

popis: Akryl na papíře, 69x47 cm. Signováno vlevo dole Wallenfels. Rámováno.

o autorovi: 1932-2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

dražba ukončena: 01.07.2021 22:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč