Dominik Wallenfels - Kameny v měsíčním svitu

Nejdelší strana: 69 cm

Akryl na sololitu, 51x69 cm. Signováno dole uprostřed Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

74363. Kameny v měsíčním svitu
Dražba ukončena:30.03.2022 22:53:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč