Dominik Wallenfels - Historické město

Nejdelší strana: 91 cm

Akryl na plastové desce, 71x91 cm. Signováno vpravo dole Wallenfels. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

75851. Historické město
Dražba ukončena:27.04.2022 22:48:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč