Olej na plátně, 63x50 cm. Signováno vlevo nahoře Skutezky D. Rámováno.
o autorovi: 1849 - 1921 Slovenský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.