Dolní Chodov 1845 - 1872

57774. Konvolut 3 talířů

popis: Porcelán, průměr talířů 20 cm. 2x Značeno P&S, 1x značeno nečitelně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 28 dnů, 5 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen