Dobeš

308970. Výhled od chalup

popis: Olej na plátně, 60x78 cm. Signováno vlevo dole Dobeš. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 14.06.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč