Dobeš - Výhled od chalup

Olej na plátně, 60x78 cm. Signováno vlevo dole Dobeš. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

308970. Výhled od chalup
Dražba ukončena:14.06.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč