Dmitrij Vojnov - Krásná pekařka

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Vojnov 04. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

Dmitrij Vojnov
125409. Krásná pekařka
Dražba ukončena:31.10.2024 22:28:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč