dle Josefa Führicha ryl Petrák - Ztracený syn - 6 mědirytin

Mědirytiny, 21x29 cm, rámovány, zaskleny.

Pozn.: Sbírka Erdmann Spies, senátor. President Německého zemědělského ústředního svazu. Odolenovice u Karlsbad. Papír mírně poškozen. Rámy mírně poškozeny.

dle Josefa Führicha ryl Petrák
13500. Ztracený syn - 6 mědirytin
Dražba ukončena:25.10.2017 19:34:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč