Olej na kartonu, 48x68 cm, signováno vpravo dole, rám.
1900 Vsetín, 1983 Kutná Hora
Vlastním jménem Zamazal. Studoval AVU v Praze(1917-1923) a v ateliéru Františka Kupky na Akademii Julienne v Paříži(1924). Pracoval způsobem starých mistrů, od čtyřicátých let poznamenán surrealismem. Zastoupen ve sbírkách NG a mnoha dalších veřejných i soukromých sbírkách. Mnoho samostatných výstav.