Ditmar Urbach - Konvice - Kohout

Keramika, výška 19 cm. Značeno Ditmar Urbach.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Ditmar Urbach
305197. Konvice - Kohout
Dražba ukončena:14.06.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč