Ditmar Urbach - Konvice - Kohout

popis: Keramika, výška 19 cm. Značeno Ditmar Urbach.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Ditmar Urbach
49926. Konvice - Kohout
Dražba ukončena:07.10.2020 21:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 06.10.2020 20:44:28 1326