Ditmar Urbach - Kohout

Keramika, výška 15 cm. Značeno Ditmar Urbach.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Ditmar Urbach
100122. Kohout
Dražba ukončena:06.08.2023 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč