Ditmar Urbach - Džbán Vlčí máky

Keramický ručně malovaný džbán ve stylu art-deco. Výška 20 cm. Značeno Ditmar Urbach.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Ditmar Urbach
118707. Džbán Vlčí máky
Dražba ukončena:30.06.2024 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (26.06.2024 14:34:37) 553