Ditmar Urbach - Džbán a umyvadlo

Keramika, výška džbánu 27 cm, průměr umyvadla 35 cm. Značeno vesdpod Ditmar Urbach.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Ditmar Urbach
99767. Džbán a umyvadlo
Dražba ukončena:30.07.2023 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 29.07.2023 22:20:32 13222