Delft

301453. Váza s víkem

popis: Porcelán, výška 26 cm. Značeno Delft.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 14.10.2019 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč