David Skuhravý - Zlatý děšť

Olej na plátně, 50x70 cm. Monogramováno dole uprostřed D. S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1982

105745. Zlatý děšť
Dražba ukončena:30.11.2023 23:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč