David Skuhravý - Večerníček VII.

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole D. S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1982

104244. Večerníček VII.
Dražba ukončena:26.10.2023 22:53:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč