David Skuhravý - Večerníček VI.

Olej na plátně, 50x70 cm. Monogramováno vpravo dole D. S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1982

105293. Večerníček VI.
Dražba ukončena:16.11.2023 20:13:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč