David Skuhravý - Večerníček III.

Olej na plátně, 50x70 cm. Monogramováno vpravo nahoře D. S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1982

96442. Večerníček III.
Dražba ukončena:28.06.2023 21:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč