David Skuhravý - Večerníček II.

Olej na plátně, 50x70 cm. Monogramováno vpravo nahoře a vzadu D.S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1982

94847. Večerníček II.
Dražba ukončena:01.06.2023 21:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč