David Skuhravý - Ve vlaku

Olej na plátně, 100x100 cm. Monogramováno vpravo dole D. S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1982

83953. Ve vlaku
Dražba ukončena:29.09.2022 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč