David Skuhravý - Uprchlíci

Olej na plátně, 50x60 cm. Monogramováno vzadu D. S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1982

82391. Uprchlíci
Dražba ukončena:31.08.2022 21:08:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč