David Skuhravý - Ukřižovaný

Olej na sololitu, 80x80 cm. Monogramováno vpravo dole D. S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1982

84052. Ukřižovaný
Dražba ukončena:29.09.2022 22:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč