David Skuhravý - Terezín II

Olej na plátně, 100x80 cm. Monogramováno vpravo dole D. S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1982

83827. Terezín II
Dražba ukončena:28.09.2022 22:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč