David Skuhravý - Satisfakce-S3

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo nahoře D. S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1982

75786. Satisfakce-S3
Dražba ukončena:27.04.2022 21:14:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč