David Skuhravý - Satisfakce 3

Olej na plátně, 80x60 cm. Monogramováno vpravo dole D. S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1982

87893. Satisfakce 3
Dražba ukončena:15.12.2022 21:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč