David Skuhravý - Padlý anděl

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole D. S. Nerámováno.

o autorovi: 1982

88720. Padlý anděl
Dražba ukončena:25.01.2023 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč