David Skuhravý - Křivda

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole D. S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1982

111707. Křivda
Zbývá:4 dnů, 7 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:10:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč