Pastel, 60x47 cm. Signováno vpravo dole Daumer 66. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 66 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci