Daniela Benešová - Vesnička pod sněhem

Litografie, 34x47 cm, signováno dole uprostřed Daniela Benešová 84, paspartováno, zaskleno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

9028. Vesnička pod sněhem
Dražba ukončena:30.03.2017 21:20:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:800 Kč