Daniela Benešová - Konvolut 2 litografií - Večery na louce

Nejdelší strana: 63 cm

Litografie, obě 34x46 cm. Signovány dole uprostřed tužkou Daniela Benešová 85. Pasparty, skla.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

87133. Konvolut 2 litografií - Večery na louce
Dražba ukončena:07.12.2022 22:43:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč