Nejdelší strana: 63 cm
Litografie, obě 34x46 cm. Signovány dole uprostřed tužkou Daniela Benešová 85. Pasparty, skla.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.