Daniel Stoopendaal - Zaslíbená země Kanaan

Nejdelší strana: 41 cm

Kolorovaná mědirytina z počátku 18. století. Mapa svaté země podle 12 kmenů Israele. Rozměry tisku 45,5 x 35 cm. 2 kartuše vlevo a vpravo nahoře. Rozměrná rytina s třetí kartuší dole pod mapovou částí. Signováno vpravo dole v tisku. Verso text v holandštině. Volný list. Papír lehce zahnědlý na okrajích tisku.

o autorovi: 1672 – 1726
Holandský rytec a kartograf.

106789. Zaslíbená země Kanaan
Dražba ukončena:10.12.2023 21:50:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč