Daniel Krejbich - Železná Ruda

Akryl na plátně. 50x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1969.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

305405. Železná Ruda
Dražba ukončena:30.06.2020 20:01:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč