Daniel Krejbich - Vesmírek

Akryl na plátně, 50x70 cm. Nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v roce 1969.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

305417. Vesmírek
Dražba ukončena:30.06.2020 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč