Akryl na sololitu, 70x100 cm. Nesignováno. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Současný majitel získal dílo přímo od autora.
o autorovi: Narodil se v roce 1969.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.