Olej na plátně, 60x120 cm. Signováno vpravo dole Hustý. Nerámováno.
Nejdelší strana: 120 cm
o autorovi: Majitel uměleckého studia Artisthusty ve Cvikově, které vytváří umělecké předměty, obrazy, lampy, malé kusy nábytku ve stylu od Art deco až do současnosti.