Dana Sokolová - Patroni noci

Kombinovaná technika, 22x11 cm. Signováno dole uprostřed D.S. Rámováno.

Pozn.: Vystaveno v galerii u Sv. Jakuba, Nový Bydžov - Metličany.

o autorovi: 1923 - 2001

306677. Patroni noci
Dražba ukončena:22.11.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč