Dana Sokolová

67905. Konvolut 5 prací

popis: Různé techniky, od 12x22 cm do 27x39 cm. Všechny signovány. 4x rám, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny

o autorovi: 1923 - 2001

zbývá: 8 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:44:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen