Dana Sokolová - Konvolut 5 prací

Různé techniky, od 12x22 cm do 27x39 cm. Všechny signovány. 4x rám, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny

o autorovi: 1923 - 2001

67905. Konvolut 5 prací
Dražba ukončena:24.10.2021 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 24.10.2021 20:38:22 2088