Dana Hlobilová - U Bejrútu

Tempera, 43x43 cm. Signováno vlevo dole Dana Hlobilová. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1928 – 2022

117661. U Bejrútu
Dražba ukončena:16.06.2024 20:11:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč