Dana Hlobilová - Reminiscence v červené

Nejdelší strana: 136 cm

Tempera na sololitu, 90x120 cm. Signováno nahoře uprostřed Dana Hlobilová 1967. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Dany Hlobilové.

o autorovi: 1928 – 2022

velký formát
152488. Reminiscence v červené
Zbývá:16 dnů, 5 hodin
Konec dražby:28.01.2026 22:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 11.01.2026 22:00:15 3411
3 000 Kč 28.12.2025 9:06:32 18221