Dana Hlobilová - Pražské poznámky

Nejdelší strana: 132 cm

Tempera na sololitu, 90x120 cm. Signováno vpravo dole Dana Hlobilová 1967. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Dany Hlobilové.

o autorovi: 1928 – 2022

velký formát
152465. Pražské poznámky
Zbývá:16 dnů, 5 hodin
Konec dražby:28.01.2026 21:54:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč limit (29.12.2025 23:32:44) 19650
3 000 Kč 28.12.2025 9:05:19 18221