Dana Hlobilová - Luca Signorelli a Fra Angelico v Orvietu

Nejdelší strana: 111 cm

Tempera na sololitu, 75x100 cm. Signováno vpravo dole Dana Hlobilová 2004. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Dany Hlobilové.

o autorovi: 1928 – 2022

velký formát
154144. Luca Signorelli a Fra Angelico v Orvietu
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:43:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč